14 אתרים מעולים להורדת תמונות בחינם למשווקים ומעצבים

14 אתרי תמונות חינם ללא זכויות יוצרים

בפוסט הזה אראה לכם איפה ניתן למצוא תמונות להורדה בחינם ללא זכויות יוצרים בשביל הפרוייקטים שלכם.
אך לפני זה, בואו נדבר קצת על חשיבות התמונות באינטרנט היום: מאז ומתמיד אמרו לנו שתמונה שווה אלף מילים.
אך בעידן המדיה החברתית, תמונה טובה שווה גם אלף לייקים, שיתופים וציוצים.

כל מי שעוסק בשיווק דיגיטלי צריך לדעת ששימוש בתוכן ויזואלי איכותי הוא קריטי לקידום התוכן שלו, בין אם זה מאמר באתר חדשות או מודעה בפייסבוק. ברשת עמוסה במסרים, תמונה טובה היא זו שתמשוך אנשים לקרוא את הכותרת וללחוץ על הלינק.

בכתבה שלי על בניית הפוסט המושלם בפייסבוק ציטטתי מחקרים שהראו כי תמונות הן התוכן הכי נצפה והכי משותף במדיה חברתית. זו גם צורת התוכן הפופולארית ביותר. כל זה ברור, אבל משיטוט ברשת ראיתי שיש 2 סוגיות חשובות שעדיין מעסיקות משווקי דיגיטל רבים בנושא תמונות ברשת:

1. זכויות יוצרים על תמונות – באילו תמונות מותר להשתמש במדיה חברתית ובלוגים מבלי לעבור על החוק ?
2. מקורות איכותיים של תמונות – איפה מוצאים תמונות יפות להורדה בחינם ?

בפוסט הזה רציתי להבהיר ולתת פתרון ברור ופשוט לסוגיות הללו, בשביל למנוע הסתבכויות מיותרות ולחסוך לכם כמה שעות שאני כבר השקעתי בחיפוש אחר אתרים מעולים עם תמונות להורדה בחינם 🙂

מי שכבר מכיר את תחום זכויות היוצרים ברשת, יכול לדלג ישר לרשימת אתרי התמונות שאספתי

הסבר קצר ופשוט על זכויות יוצרים בתמונות:

כלל אצבע: תמונה שלא צילמתם, יצרתם או קניתם, יש להניח כי היא מוגנת בזכויות יוצרים אלא אם בפירוש נאמר אחרת באתר. הגנה זו מאפשרת לצלם/יוצר את הזכות הבלעדית להשתמש בתמונה או לערוך אותה. ולכן, תמונה שתמצאו בגוגל היא ברב הסיכויים מוגנת בזכויות יוצרים.

מה זה אומר בפועל? שימוש בתמונה כזו למטרות עסקיות (למשל: יצירת מודעה, שימוש בעמוד עסקי בפייסבוק, שימוש באתר/בלוג עסקי) מהווה הפרה של החוק ויכולה לגרור תביעה משפטית מצד יוצר התמונה.

אפשר לראות שהרבה אנשים משתמשים בתמונות בניגוד לחוק ברשת, אבל זה לא הופך את זה לבסדר.
במידה ומישהו ירצה לתבוע אתכם, יהיה קל מאוד לראות של מי התמונה המקורית ולאתר את התמונה שלכם (גם אם תערכו אותה) ע”י החתימה הדיגיטלית שלה. תביעות כאלו הן לא דבר שכיח, אבל עדיף פשוט להמנע מזה.

בשביל לגשר על בעיות כאלו, נולד ארגון בשם Creative Commons, דרכו יוצרים וצלמים יכולים להגדיר ספקטרום רחב של סוגי רשיונות שימוש כדי להגן על היצירה שלהם. המשותף לרוב הרשיונות הוא, שהם מחייבים מתן קרדיט ליוצר המקורי.

יש יותר מ200 מליון תמונות תחת רשיונות קריאטיב קומונס באינטרנט, אך יותר מ90% מהמשתמשים בהם לא נותנים את הקרדיט הראוי ליוצר, לכן אציג בקצרה את סוגי הרשיונות העיקריים ואיך צריך לתת קרדיט:

סוגי הרשיונות:

להלן סוגי הרשיונות מסודרים מהמחמיר פחות למחמיר ביותר. בכל אתר שמכיל תמונות קריאטיב קומונס, תמצאו את הסמלים האלו:

תמונות להורדה בחינם - סוגי רשיונות קריאטיב קומונס

 

הרשיון הכי פחות מחמיר, שלא מופיע בתרשים הוא CC0 שיאפשר לכם לעשות שימוש מסחרי בתמונה ולערוך אותה כפי שתרצו, מבלי צורך לתת קרדיט. ואילו הרשיון המחמיר ביותר לא מאפשר שימוש מסחרי, ולא מאפשר עריכה של התמונה כלל. ובכל מקרה, בכל רשיון שלא מוגדר בפירוש כ CC0 תצטרכו לתת קרדיט ליוצר. ככה נותנים קרדיט:

תמונות להורדה בחינם - איך לתת קרדיט

this work, by foter.com is licensed under CC BY-SA 3.0

א. עדיף שהקרדיט יהיה מתחת לתמונה, אך הוא יכול להיות גם בסוף עמוד התוכן שלכם.
ב. שימו לב לדוגמא שלי למעלה, לפי החוק היבש, אתם צריכים לציין את שם היצירה (אם יש), שם היוצר, שם הרשיון ולספק לינקים לרשיון וליצירה המקורית ו/או לאתר היוצר. אפשר להעמיק יותר בצורת מתן הקרדיט באתר של קריאטיב קומונס.
את האינפוגרפיקה המלאה על השימוש בקריאטיב קומונס, תוכלו למצוא כאן.

מעבר לרשיונות קריאטיב קומונס, אתרים ויוצרים יכולים לבקש במפורש באתר שלהם איך הם רוצים לקבל קרדיט, ויש כאלו שנותנים תמונות להורדה בחינם לגמרי – כלומר ללא זכויות יוצרים כלל ולא מתן קרדיט. לכן תמיד כדאי לעיין בתקנון האתר שבו אתם נמצאים. עד כאן זכויות יוצרים. קצת מעיק, נכון, אבל הכרחי למי שרוצה לשמור על החוק.

עכשיו כשלמדנו על זכויות יוצרים, כך נמצא תמונות מעולות:

עוד סיבה שדחפה אותי לכתוב את הפוסט הזה, היא שבזמן האחרון בפייסבוק אני נתקל ביותר ויותר תמונות משעממות שחוזרות על עצמן במודעות ופוסטים, אני מדבר על תמונות של אנשים בחליפות עושים משהו בנאלי, אנשים מרימים טלפון, תמונות של אנשים מקלידים על מקלדת, או ציורים של גרף כספי מטפס למעלה. הרבה פעמים אנשים קונים תמונות כאלה מאתרי סטוק אחרי חיפוש של מילות מפתח כלליות כמו Business או Success.

הבעיה היחידה עם זה היא: הרבה עושים את זה. אז לא רק שזה הפך לבנאלי, זה לא מבדל את העסק שלכם.
מצורפת דוגמא להשוואה בין 2 פוסטים בפייסבוק. בלי קשר לתוכן המאמר, היוצר וכמות השיתופים, אני חושב שתסכימו איתי שהתמונה הימנית מושכת יותר את הקורא, כי היא מעניינת יותר, היא לא שגרתית, אך עדיין מעבירה את המסר. אני מתכוון, כמה תמונות של מקלדות נוכל עוד לראות (ועוד אחת שלוחצים בה על shift במקום על enter – אין הגיון 🙂 )

 

 

תמונות להורדה בחינם - השוואה בין תמונות בפייסבוק

לא בא לכם להסתבך עם זכויות יוצרים? הכי פשוט שתקנו את התמונות

בסוף הפסקה הזו תמצאו רשימה גדולה של אתרים שמכילים המון תמונות חינמיות.

אבל לא תמיד נוכל למצוא בדיוק את התמונה שרצינו, ובעיקר אם מדובר בוקטור או גרפיקה מצויירת.

במקרה כזה אין מה לעשות וצריך לקנות את התמונה. השאלה מאיפה?

יש המון אתרים שאפשר לקנות בהם תמונות כמו שאטרסטוק, ביגסטוק וכו’.

אבל מהנסיון שלי האתר שמציע את התמורה הכי טובה למחיר הוא דוקא DepositPhotos

בגלל התכניות המשתלמות והגמישות והמבחר הענק והאיכותי שלו.

כל התמונות בקמפיינים והעיצובים שאני מכין מגיעות מהאתר depositphotos, ואני מאוד מרוצה.

מסיבה זו אני שותף באתר ואם תרצו לקנות תמונות, אני ממש ממליץ לכם להכנס ולבדוק אותו.

אפילו השגתי לכם קופון הנחה של 10% !

מאגר תמונות בזול

החלטתם לא לקנות בינתיים? עכשיו אראה לכם איפה ניתן למצוא תמונות יפות ואיכותיות, לגמרי בחינם.
חשוב לציין, שיש עשרות אתרים עם תמונות חינמיות להורדה, אבל רובם פשוט לא טובים, כי הם מכילים מעט תמונות, או תמונות לא איכותיות וישנות, אני בטוח שכבר נתקלתם בכאלה.

לכן צמצמתי את הרשימה ל14 האתרים הטובים ביותר.

14 אתרים עם תמונות להורדה בחינם:

1. Flickr

פליקר הוא המאגר הגדול ביותר בעולם של תמונות חינם להורדה תחת רשיון קריאטיב קומונס. זוהי רשת חברתית שבה צלמים ויוצרים מעלים את התמונות הפרטיות שלהם. כדי לחפש תמונות חינמיות תחת קריאטיב קומונס, צריך להגדיר זאת בחיפוש. בלינק הבא כבר עשיתי את זה בשבילכם: חיפוש תמונות חינם להורדה בפליקר. שימו לב לסוג הרשיון הנדרש לכל תמונה, בהתאם לסוגים שהזכרתי קודם.

תמונות להורדה בחינם - flickr

 2.0 this work by Gisela Giardino, is licensed under CC BY-SA

 

2. Freepik

פרי-פיק הוא מאגר גדול של תמונות להורדה בחינם, החייבות במתן קרדיט עם לינק לאתר. לדעתי האתר הזה הוא המקור הכי טוב לתמונות ואלמנטים וקטוריים, שאותם תוכלו לערוך כרצונכם. למי שבמקרה לא יודע מה זה תמונה וקטורית, יוכל למצוא הסבר בערך הזה בויקיפדיה
תמונות להורדה בחינם - freepik

קרדיט לתמונה: אתר Freepik

3. Gratisography

אתר מעולה עם תמונות חינם להורדה, שייך לצלם ראיין מקגווייר ומכיל תמונות אמנותיות פשוט מעולות ברזולוציה גבוהה מאוד. באתר זה אין זכויות יוצרים כלל והתמונות חופשיות לכל שימוש שתחפצו בו. החסרון היחיד: אין אופציית חיפוש, אבל תאמינו לי שלא תרצו לעזוב אותו.
תמונות להורדה בחינם - gratisography

4.Splitshire

אתר עם תמונות חינמיות להורדה באיכות ממש גבוהה, של סטודיו צילום איטלקי, וגם כאן אין שום זכויות יוצרים. האתר מכיל המון תמונות איכותיות ואומנותיות וניתן לחפש בו לפי קטגוריות כמו: אוכל, טכנולוגיה, טבע, פרחים, חתונות וכו’. מומלץ מאוד.
תמונות להורדה בחינם - splitshire

5. Life Of Pix

אתר מרשים מאוד של תמונות חינם להורדה מדהימות ביופיין, ללא זכויות יוצרים כלל. התמונות איכותיות מאוד מסיטואציות שונות בחיים. גם כאן, לצערי אין אפשרות חיפוש, ומצריך שוטטות בדפים כדי למצוא את התמונה המתאימה:

תמונות להורדה בחינם - life of pix

6. Pic Jumbo

אתר גדול יחסית עם יותר מ600 אלף תמונות להורדה בחינם, ללא זכויות יוצרים כלל. הכולל אפשרות לחיפוש לפי קטגוריות כמו: אוכל, אנשים, אופנה, בעלי חיים, אדריכלות וכו’.

תמונות להורדה בחינם - pic jumbo

7. IM FREE

אתר המכיל אוסף גדול של תמונות להורדה בחינם של משתמשים מFlickr, שעורך האתר בחר בקפידה לצרכים מסחריים.
מדובר בתמונות סופר איכותיות תחת רשיונות של קריאטיב קומונס ולכן חייבות במתן קרדיט ליוצר. ניתן לחפש לפי קטגוריות.

תמונות להורדה בחינם - IM FREE

8. Death To The Stock Photo

עוד אתר של תמונות להורדה בחינם ללא זכויות יוצרים, איכותיות מאוד, אבל עם טוויסט – לא ניתן לחפש באתר, אלא אפשר רקלעשות מנוי במייל ולקבל מידי חודש קובץ זיפ עם כ20 תמונות מגניבות לגמרי מכל התחומים. שווה לעשות מנוי, עד כה לא קיבלתי ספאם או הצעות אחרות מלבד התמונות עצמן, הנה אחת התמונות שתקבלו במקבץ הראשון:

תמונות להורדה בחינם - death to the stock photo

9. Unsplash

אתר אומנותי שמרכז תמונות להורדה בחינם ללא זכויות יוצרים באיכות גבוהה של צלמים מרחבי העולם. האתר מתעדכן ב10 תמונות חדשות כל 10 ימים. קונספט מגניב וגם התמונות בהתאם, שווה להתעדכן.

תמונות להורדה בחינם - unsplash

10. New Old Stock

לאתר הזה יש קונספט מעניין. כאן תמצאו אוסף תמונות היסטוריות להורדה בחינם ללא זכויות יוצרים, הכוללות תמונות מהנחיתה על הירח, הלוויין הראשון ששוגר לחלל וכו’. מתאים לפרוייקטים מסויימים מאוד אבל עדיין מגניב.
תמונות להורדה בחינם - new old stock

11. PEXELS

פקסלס הוא מנוע חיפוש לתמונות לשימוש חינמי, עם רשיון CC0 (תמונות לשימוש חופשי לגמרי ללא זכויות יוצרים כלל). מנוע החיפוש שלו שולף תמונות ממספר אתרים הכלולים כאן ברשימה וזה היתרון הגדול שלו.

תמונות חינם ללא זכויות יוצרים: PEXELS

12. STOCK UP

באתר הזה תוכלו להתרשם מיותר מ10,000 תמונות לשימוש חינמי. גם אתר זה כולל מנוע חיפוש ששואב את התמונות מ27 אתרי תמונות. לא כל התמונות באתר הן תחת רשיון CC0, אך בצמוד לכל תמונה כתוב בדיוק מהו הרשיון ומה מותר לעשות איתה.

תמונות בחינם ללא זכויות יוצרים:stockup

 

13. STOCKSNAP.IO

מנוע החיפוש הזה לתמונות חינם כולל אלפי תמונות תחת רשיון CC0 (שימושי חופשי לגמרי). אני מאוד אוהב את האתר בגלל חוויית המשתמש המעולה בו, וגם כי הוא מכיל גם פיצ’ר ייחודי: מיון התמונות לפי כמות צפיות, הורדות, ואת התמונות הכי טרנדיות השבוע.
מומלץ מאוד לנסות אותו.

תמונות בחינם ללא זכויות יוצרים:stocksnap

14. VIDEVO

באתר הזה תוכלו למצוא סרטוני וידאו ללא זכויות יוצרים במגוון קטגוריות. שימושי מאוד עבור מעברוני וידאו ורקעי וידאו באתר שלכם.
כל הסרטונים הם באיכות HD, 1920X1080. כדי להשתמש באתר תצטרכו ליצור משתמש או להתחבר עם גוגל/פייסבוק.

סרטוני וידאו חינם ללא זכויות יוצרים

ומה אם לא מצאתי תמונה חינמית שמתאימה לי?

למרות שנתתי בפוסט הזה רשימה גדולה של אתרים שמכילים המון תמונות חינמיות,

לפעמים לא נוכל למצוא בדיוק את התמונה שרצינו, ובעיקר אם מדובר בוקטור או גרפיקה מצויירת.

במקרה כזה אין מה לעשות וצריך לקנות את התמונה. השאלה מאיפה?

יש המון אתרים שאפשר לקנות בהם תמונות כמו שאטרסטוק, ביגסטוק וכו’.

אבל מהנסיון שלי האתר שמציע את התמורה הכי טובה למחיר הוא דוקא DepositPhotos

בגלל התכניות המשתלמות והגמישות והמבחר הענק והאיכותי שלו.

כל התמונות בקמפיינים והעיצובים שאני מכין מגיעות מהאתר depositphotos, ואני מאוד מרוצה.

מסיבה זו אני שותף באתר ואם תרצו לקנות תמונות, אני ממש ממליץ לכם להכנס ולבדוק אותו.

אפילו השגתי לכם קופון הנחה של 10% !

מאגר תמונות בזול

לסיכום:

כפי שראיתם, יש מספיק מקורות חינמיים לגמרי לתמונות איכותיות מאוד. לדעתי האתרים האלו הן ברכה למעצבים, בלוגרים ומנהלי מדיה חברתית שאין להם תקציב גדול לקנות תמונות. ובנוסף, רב האתרים מציעים אלטרנטיבה אומנותית ומושכת יותר לתמונות המשעממות שמציפות את הרשת.

אני ממליץ מאוד לעיין בהם לקראת הפרוייקט הבא שלכם, אני בטוח שתמצאו שם משהו שימושי.

ספרו לי באילו מקורות אתם משתמשים למציאת תמונות חינמיות? אם פספסתי אתר כלשהו, תכתבו לי בבקשה בתגובות !
תודה על הקריאה, נתראה בפוסט הבא.
דימה.

 • תודה לך 🙂 אח’לה פוסט!

 • מורטימר

  מאמר מצויין. תודה רבה. הערה קטנה- זאת התמונה שמסבירה את סוגי הרשיון השונים קטנה מדי, הפונט קטן ומפוקסל וקשה לקרוא. אם תוכל לצרף תמונה גדולה, יהיה פשוט נפלא.

 • ישראל טופר

  פוסט מצויין שיתפתי ופרגנתי בדף שלי https://www.facebook.com/friendlymarketing?ref=hl

  • dimitricks

   ישראל, תודה רבה על הפרגון הגדול 🙂

 • dimitricks

  היי תודה לכולם, שמח שאהבתם 🙂
  מורטימר – התמונה המקורית היא אינפוגרפיקה ענקית באורך הגלות ולא תיכנס כאן בצורה טובה, אז שמתי קישור אליה מתחת לתמונות בפוסט. ומביא לך אותו גם כאן: http://foter.com/blog/files//2012/11/Foter.com_infographic_CC.jpg

 • רני

  בדיוק בזמן, הייתי בדילמה של זכויות יוצרים. המאמר כתוב בצורה מקצועית ושפה פשוטה.

 • היי דימה. יופי של פוסט – כל הכבוד 🙂
  טיפ קטן בנוגע לאתרים בלי אפשרות חיפוש: ניתן להשתמש בפקודת site:domain.com על בגוגל תמונות על מנת לקבל תצוגת תמונת נוחה ומהירה יותר. במידה והגדירו את הALT ופרמטרים נוספים של התמונה ניתן אפילו לחפש עפ”י מילות מפתח.

  לדוגמא: לרשום בגוגל site:www.lifeofpix.com/ ואז להיכנס בטאב של התמונות וזה יציג לכם תמונות מהאתר הזה בלבד.

  • dimitricks

   תודה דניאל, בהחלט נוח יותר לחפש ככה.
   חבל באמת שה ALT שכן הגדירו מורכב לעיתים קרובות ממילים עמומות שקשה למצוא לפיהן משהו 🙂

 • שאול

  יש עוד אתר מאוד נחמד, רק צריך להירשם (הרשמה חינמית):

  http://www.rgbstock.com/

  • dimitricks

   היי שאול, תודה על ההמלצה 🙂

 • שחק

  שלום רב. פוסט שימושי מאוד! בעניין סעיף 3 (Gratiography ) – הבחור הנ”ל מעלה את כל התמונות שלו לאתר התמונות החינמי http://pixabay.com/ (שלא הופיע בפוסט), שם יש לו פרופיל משתמש.
  שנה טובה.

  • dimitricks

   היי שחק, תודה על ההמלצה 🙂

 • Oren Zur-Shavit

  תודה לך על פוסט מעולה! 🙂

  • dimitricks

   בכיף אורן, שמח שנהנית !

 • Laliv Gal

  היי דימה, תודה. מצוין ויעיל. האם יש לך בשבילי גם רעיונות למאגרים חינמיים מומלצים של וידאו ופוטג’ים? תודה.

  • dimitricks

   היי גל/לליב (סליחה, לא קלטתי מה השם הפרטי 🙂 ), תודה על המחמאה !
   המאגר הכי גדול שאני מכיר לוידאו תחת קריאטיב קומונס הוא באתר vimeo

   יש שם כמה מליוני סרטונים תחת הסוגים השונים של הרשיון, ויותר מ10,000 סרטונים חינמים לחלוטין, הנה קישור לחיפוש של החינמיים:
   https://vimeo.com/creativecommons/cc0/sort:date/format:thumbnail

 • Uri Eliabayev

  תודה רבה על הפוסט המעולה!

  • dimitricks

   בכיף אורי, שמח שאהבת

 • אורק’ה

  בהחלט פוסט מצויין, ברור ועושה סדר בבלאגן.

  מה לגבי פרסום תמונה בפייסבוק כשיש creative commons איפה מציינים את הקרדיט ואם אפשר לראות דוגמא? זה ממש יעזור

  תודה 😉

  • dimitricks

   תודה רבה אורק’ה 🙂 שמח שהצלחתי לעשות קצת סדר.

   לגבי הפייסבוק – כשמדובר בעמוד עסקי, החוקים חלים אותו דבר. אבל בגלל שפייסבוק נחשב לאתר שבו נהוג “לשתף” תמונות, כמעט ולא תראי מישהו שמקפיד על זה במאה אחוז.

 • תודה רבה! יש גם את http://www.sxc.hu

 • Graphics Liron Chen

  אשמח לדעת מי כתב את הפוסט כדי לשאול שאלה

  • dimitricks

   לירון, איך אפשר לעזור?

 • dimitricks

  לירון חן, איך אפשר לעזור ?

 • Oazis Spring

  היי דימה, יופי של אתר ופוסט. הדבר היחיד שאני חושבת שצריך לעשות, זה לדאוג שכל לינק ששולח לאתר אחר, יפתח בחלון חדש, כי זה מוציא מהאתר שלך. וגם כשעורכים חיפושים באתרים ששלחת , בשביל לחזור לאתר שלך, צריכים ללכת אחורה על כל תמונה, או לפתוח דף חדש עם האתר שלך.

  • dimitricks

   היי, תודה רבה אואזיס !
   את צודקת לגמרי, אני אקפיד על הנושא הזה מעתה והלאה

   • אילן

    למה להקפיד מעתה והלאה? עשה זאת עכשיו.

    • dimitricks

     תודה על התזכורת אילן, בוצע 🙂

 • Amit Adler

  עוד אתר מעולה עם תמונות חינם: http://allthefreestock.com/

 • hila

  היי, פוסט מעולה 🙂 תודה
  רציתי לשאול משהו לגבי הרזולוציה של התמונות, נניח אני רוצה להגדיל תמונה מסויימת, האם ניתן או כיצד אוכל להגיע לרזולוציה מספיק טובה לכך?

 • Rony Hauser

  שלום,
  אשמח מאד מאד לעזרתכם!
  רכשתי באתר deposit מאה חמישים תמונות בלבד עבור חודש שלם.

  לא שמנו לב שעברנו את ה150 תמונות וזה פשוט לא שאל אותנו כ-ל-ו-ם, לא התריע לא שום דבר ופשוט גיהץ לבד את האשראי שנתנו לו עבור עוד חבילה חדשה שבכלל לא רצינו!!!
  מה אני יכולה לעשות עם זה עכשיו? עם מי אפשר לדבר שם? זו ממש מירמה לא נתקלתי בדברים כאלו בחיים.

  תודה רבה מראש !!!
  רוני.

 • משה ביסמוט

  מחפש תוכן לחברה לניקיון משרדים

 • עינת

  היי דימה,
  יש לי שאלה, לגבי האתר freepik איך אני נותנת קרדיט לאמן?

  • dimitricks

   היי עינת, תלוי בקונטקסט שבו את משתמשת בתמונה. את יכולה לראות לדוגמא איזה קרדיט אני נתתי כאן בפוסט לתמונות. מעבר לזה, בכל קובץ שתורידי מהאתר תמצאי טקסט שכתוב בו איזה משפט כדאי לרשום בקרדיט

 • מירית

  פוסט מעולה! תודה עשית סדר ענק בבלאגן!
  יש לי שאלה היכן ואיך נותנים קרדיט בכרטיס ביקור (כי זה גם ככה קטן) או בפלייר?

 • דימה ממש תודה. המידע הזה עוזר לכל אחד, גם אם הוא מקצוען בתחום וגם אם רק מתחיל.
  מיה
  http://www.quicksites.co.il

 • Noa Talmor

  תודה רבה!!! עזרת לי מאוד.

 • יוני

  תודה רבה

 • בלום רות

  האם יש מאגר חינמי לתמונות של ציורי אמנות של ציירים ידועים? ושל ציירים עכשוויים?

 • מיכל

  הי..כמה שאלות:
  1. מתי אפשר להציג תמונה שלא צילמתי בלי לתת קרדיט בכלל?
  או שאין חיה כזו?
  2. מה לגבי תמונות שכבר פורסמו, למשל: אם אני רוצה לשים תמונה של ביבי ומצאתי ברשת, צריך לכתוב מי צילם?
  3. בעניני עיצוב בית: נניח שברצוני להציג רהיט מכתבה שהופיעה ב”מאקו”. למי לתת קרדיט או לבקש רשות? הכותב, הצלם, המעצב, הנגר, בעל הבית?
  4. מה עם תמונות/גרפיקה של אייקונים, לוגו של תוכנית טלויזיה, ציור של סופרמן וכיוב’?
  תודה מאד!

 • רותם

  למה הכוונה שיש לתת קרדיט לאתר/יוצר?
  אם למשל אני משתמשת באחת התמונות לעבודה, איפה אני אמורה לתת את הקרדיט?

 • Pingback: שיווק באמצעות תוכן: איך למשוך אלפי קוראים ולהגיע לעמוד הראשון בגוגל()

 • דניאלה

  היי דימה

  האם ישנם גם אתרי תמונות לצביעה ללא זכויות יוצרים?

  עד היום הייתי מורידה מפינטרסט , אבל אני מבינה שזה מתקיל ומסובך.

  אודה אם תשיב לי תשובה למייל שלי

  sheda21@walla.co.il

 • ‫שחר אירועים‬‎

  איזה יופי של השקעה דימה !
  http://celebrate.co.il/%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%92/

 • ‫שחר אירועים‬‎

  אבל אם זה תמונות שאני צילמתי ואני מעלה לאתר שלי זה גם לא מחייב זכויות יוצרים

  http://yoyomagnet.com/

 • רחל

  כיף לדעת שיש כל כך הרבה מאגרים חינמיים. תודה רבה על הפוסט המעמיק (:
  ראיתי עוד מאגר חדש למי שמעוניין לראות:
  beautifulpictures.co.il

 • אליאור גואלי

  באתר FREEPIK הוא רוצה קרדיט מה זה אומר?
  אני בונה אתר ואני רוצה להשתמש בתמונות.

 • אונימוס

  יש גם אפליקציה שקוראים לה wallapapers חינם באפ סטר

 • Yonatan Banooni

  דימה פוסט מעולה מעניין מאוד ומעשיר, כל הכבוד ותודה רבה !!!

 • Denis Chebotayev

  יופי של פוסט, עזר לי מאוד השתמשתי בכמה מהם באתר שלי 🙂
  http://www.umagnet.co.il

 • יוראן חכמון

  תודה על הפוסט המצויין. אני מעוניין בקליפים ולא בתמונות ועד כה מצאתי רק אתרים שגובים סכומי עתק (מבחינתי)- כולל האתר שאתה ממליץ. videvo יש היצע דל ביותר והוא משמש בעיקר פורטל עבור shutterstock ו-DepoitPhotos. האם יש אתר שמציע קליפים בחינם או במחירים סבירים יותר? (צריך בערך 50-100 קליפים שאשתמש בשניות מכל קליפ- ולא מעוניין לשלם $50 לקליפ…)

 • Stephine Adams

  GET מובטחות / הלוואות מאובטחות

  צור קשר עבור כל סוג של שירותים פיננסים לרבות:

  * הלוואה אישית & INVESTMENT
  * משכנתאות
  * השקעות (100% מאובטחים)
  * ביטוח חיים ובריאות
  * תכנון פיננסי & ESTATE

  CALL: +447035993985
  דוא”ל: victoriafinanciallink@gmail.com

  זרוק לנו דוא”ל ואחד מומחה הצוות שלנו ייצור איתך קשר תוך 24 שעות.

  תודה

  Stephine אדמס, קצין הלוואה

 • SEOWHO

  אחלה פוסט
  שיתפתי!
  תוכל לקרוא קצת על זה בבלוג שלנו SEOWHO
  http://seowho.co.il/%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%92-%D7%A7%D7%99%D7%93%D7%95%D7%9D-%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D

 • Marian Savic

  שלום לכולם,
  שמי הוא מריאן Savic של ג ‘קרטה באינדונזיה, אני רוצה להשתמש במדיום זה כדי לייעץ לכולם בבקשה נא להיזהר לקבל הלוואה כאן, הגשתי הלוואה של כ -150 מיליון מאשה בתורכיה ואיבדתי כ -10 מיליון דולר בלי לקבל את ההלוואות, הם ביקשו שוב ושוב עבור עלות, אני משלם כמעט 10 מיליון עדיין לא קיבלתי את ההלוואה, הם הצביעו לי על 2 פעמים שתי נשים שונות בפיליפינים, אני מקווה שאני יפגוש את האדם הנכון , אבל אני לא.

  אלוהים להיות התהילה, פגשתי חבר שהגיש רק הלוואה, והוא קיבל את ההלוואה ללא כל לחץ, אז הוא הציג אותי לגברת איוונה Luka, מנכ”ל ערבות אמון ההלוואה, ואני הגשתי 420 מיליון דולר, אני חושב זה בדיחה הונאה, אבל יש לי את ההלוואה בתוך פחות מ 24 שעות רק 2% ללא בטחונות. אני שמח מאוד מפני שניצלתי מהעוני.

  אז אני עצה כל האנשים כאן הזקוקים הלוואות כדי ליצור קשר
  גב ‘איוונה Luka באמצעות דוא”ל: ivanaluka04@gmail.com

  אתה עדיין יכול ליצור איתי קשר אם אתה ספק או צריך כל מידע נוסף באמצעות דוא”ל: mariansavic271@gmail.com

  תודה.

 • יוסי

  תודה רבה על הפוסט ! בהחלט מעניין
  יש עוד מידע מעניין באתר http://www.seorankservices.co.il

 • פוסט נהדר! אתה נכס.

 • Natali Shayman

  הייי דימה תודה רבה על הפוסט
  יש לי שאלה האם מותר לי להשתמש בתמונות מאתר פליקר לטובת קמפיין פייסבוק ? זה חוקי ?

 • kobi levy

  פוסט ממש מעניין במיוחד שיש לי אתר שעוסק יום יום בצילום תמונות http://magnetsforevents.co.il

 • Varda Zadik

  תודה רבה על השיתוף, גם אני שיתפתי !

 • Izik Hendelman

  מגניב ממש. תודה רבה.

 • Eyalish

  פוסט מקיף למדי
  יש גם אתר להעלאת תמונות מצוין בשם ImageBox.tk

 • Mr Derek Douglas

  שלום,

  החל על הלוואה מהירה ונוחה כדי לשלם את החשבונות שלך כדי להתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בריבית של 3% צרו קשר ב; דוא”ל: easyloanfirm2020@gmail.com

  בברכה.
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% הצעה הלוואה נוחה

 • Mr Derek Douglas

  החל על הלוואה מהירה ונוחה כדי לשלם את החשבונות שלך כדי להתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בריבית של 3% צרו קשר ב; דוא”ל: easyloanfirm2020@gmail.com

  בברכה.
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% הצעה הלוואה נוחה

 • reality loan

  שלום,

  אני מר, אלכסנדר Kroos, רשום רשום ההלוואה
  מַשׁאִיל. אני נותן הלוואות בין 5,000 € ל 1,000,000.00 יורו כנה
  יחידים בשיעור ריבית של 3% לתקופה של 5-25 שנים לפי הענין
  לִהיוֹת. הפרעון יהיה בתשלומים חודשיים שיתחילו 3
  חודשים לאחר קבלת ההלוואה. אנו נותנים הלוואות בריבית הנמוכה ביותר
  שיעור של 3% השירותים שניתנו כוללים:
  הלוואות אישיות
  הלוואות סטודנטים
  הלוואות עסקיות

  אם אתה מעוניין לקבל הלוואה מאיתנו, פנה אלי דרך
  דוא”ל,
  realityloanfirm5@gmail.com
  חברת ההלוואות האמיתית

 • Дерек Дуглас

  שלום,

  החל על הלוואה מהירה ונוחה כדי לשלם את החשבונות שלך כדי להתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בריבית של 3% צרו קשר ב; דוא”ל: easyloanfirm2020@gmail.com

  בברכה.
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

 • Дерек Дуглас

  החל על הלוואה מהירה ונוחה כדי לשלם את החשבונות שלך כדי להתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בריבית של 3% צרו קשר ב; דוא”ל: easyloanfirm2020@gmail.com

  בברכה.
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

 • עומרי

  פשוט מעולה , כל האתר הזה. תודה !

 • Moria Lamay

  וואוו עזרת לי מאד
  המון תודה

 • Moria Lamay

  שאלה,
  האם הבנתי נכון…. חבילת ה 29$ באתר depositphoto בעצם חודשית, ומחייבת אותי לשלם כל חודש?
  אני מחפשת אתר שבו אשלם על סך תמונות, בלי תשלום חודשי, כי אני בקושי צריכה תמונות ויחד עם זאת רצוי שיהיה לי מגוון ואיכותיות.
  מכיר אתר שכזה?

 • אילנה כץ

  מצאתי תמונה של ברישניקוב הרקדן באחד האתרים ולא מצליחה לאתר.
  משהו יכול לעזור?

 • David Aravon

  דימה, שמת לב לכמות הספאם שיש לך בתגובות?!