שיעור אונליין חינם:
מפת הדרכים ליציבות עסקית

איך אפשר לפצח את השיווק בעסק ולשלוט כמה לקוחות יקנו ממך כל חודש בלי להתיש את עצמך ביצירת המון תוכן ולנסות אינסוף שיטות שיווק

מתי זה קורה?

יום ראשון  |  29.11.20  |  10:30

// כמות המקומות בשידור מוגבלת ל 200 //
* הכניסה היא על בסיס מקום פנוי

מה נלמד בשיעור?

מעבירים את השיעור:
דימה ונופר מחברת יזמניק בע”מ

תוצאות של לקוחות שלנו שיישמו את מה שנראה בשיעור

“אני מסתכלת על המספרים שנה אחרי התכנית הזו, אני עובדת פחות בשיווק, בניתי קמפיין אחד טוב שרץ וכל שבוע נכנסות אליי שיחות חדשות מנשים סופר רלוונטיות. אני משקיעה כמה אלפי ש”ח בפרסום ומחזירה את זה בדרך כלל פי 6 או פי 7. לא האמנתי שזה יכול להיות ככה”

5/5

שרית צ’יפרוט שלומי
תזונאית ודיאטנית קלינית, עוזרת לנשים 

“הקמפיין שבנינו רץ כבר שנה כמעט בלי לגעת בו, ומביא לנו בממוצע 8-15 לקוחות חדשים בחודש. זה אפשר לי להגיע למחזור חודשי של 70K, לגדול ולהעסיק 2 אנשי מכירות”

5/5

נועם רז, מנכ”ל Express English
שיטה חדשנית שעוזרת לאנשים לדבר אנגלית שוטפת בקלות ובהנאה

“בחודש הראשון שהתחלתי לעבוד עם המכונה שלמדתי לבנות בתכנית, הכנסתי 20,000 ש”ח מ-4 לקוחות חדשים שהגיעו אליי בלי להכיר אותי בכלל לפני, זה היה כמו קסם”

5/5

גור שחר, Switch On
מלווה ועוזר לסופרים לשווק את הספר שלהם לאלפי קוראים

“מתהליך אחד שלמדתי מהם למכירת הקורס שלי, הכנסתי 12,000 ש”ח בערב אחד. מאותו ערב הבנתי שיש פה דרך יציבה ומאז אני פשוט משתמש בה כל הזמן ומביא כ-40 לקוחות בחודש לקורסים שלי, שרובם לא מכירים אותי.

5/5

שמוליק דורינבאום
מקדם אתרים ותיק ומנכ”ל מכללת Koalix למקצועות קידום האתרים

שרית צ'יפרוט שלומי
שרית צ'יפרוט שלומי
תזונאית ודיאטנית קלינית
קרא עוד
"אני מסתכלת על המספרים שנה אחרי התכנית הזו, אני עובדת פחות בשיווק, בניתי קמפיין אחד טוב שרץ וכל שבוע נכנסות אליי שיחות חדשות מנשים סופר רלוונטיות. אני משקיעה כמה אלפי ש"ח בפרסום ומחזירה את זה בדרך כלל פי 6 או פי 7. לא האמנתי שזה יכול להיות ככה"
נועם רז
נועם רז
מנכ"ל אקספרס אינגליש, שיטה לדיבור אנגלית שוטפת
קרא עוד
"הקמפיין שבנינו רץ כבר שנה כמעט בלי לגעת בו, ומביא לנו בממוצע 8-15 לקוחות חדשים בחודש. זה אפשר לי להגיע למחזור חודשי של 70K, לגדול ולהעסיק 2 אנשי מכירות"
גור שחר
גור שחר
מלווה ועוזר לסופרים לשווק את הספר שלהם
קרא עוד
"בחודש הראשון שהתחלתי לעבוד עם המכונה שלמדתי לבנות בתכנית, הכנסתי 20,000 ש"ח מ-4 לקוחות חדשים שהגיעו אליי בלי להכיר אותי בכלל לפני, זה היה כמו קסם"
שמוליק דורינבאום
שמוליק דורינבאום
מקדם אתרים ומנכ"ל מכללת Koalix לקידום האתרים
קרא עוד
"מתהליך אחד שלמדתי מהם למכירת הקורס שלי, הכנסתי 12,000 ש"ח בערב אחד. מאותו ערב הבנתי שיש פה דרך יציבה ומאז אני פשוט משתמש בה כל הזמן ומביא כ-40 לקוחות בחודש לקורסים שלי, שרובם לא מכירים אותי.
מורן טנצמן ענף
מורן טנצמן ענף
מייסדת Fit For Life להרזייה ואורח חיי בריא
קרא עוד
"עשיתי המון תוכניות ליווי אבל עדיין הרגשתי שאני הולכת לאיבוד. הגעתי ליזמניק כשלא היתה לי אפילו תוכנית. כבר בהשקה הראשונה גייסתי 10 נשים לתוכנית הראשונה שלי ועכשיו אני בתהליך למלא את השנייה"
גל רוננה
גל רוננה
מייסדת פסטיבל המדבר המעופף לאקרובטיקה אווירית
קרא עוד
"עד הרגע הזה שהבנתי איך לתפעל את השיווק הייתי עובדת מאד קשה. אחרי שבניתי את "המכונה", תוך פחות משבועיים הקורס שלי היה סולד אאוט! אז פתחתי עוד קורס ומכרתי אותו ממש בקלות"
דייב מישוריס
דייב מישוריס
מייסד אתגר ושיטת #כאסח לחיטוב והרזייה
קרא עוד
"עשיתי המון נסיונות פרסום לבד ובתכנית גיליתי שעשיתי את כל הטעויות האפשריות 🙂 למדתי כאן דרך מדוייקת לפרסם ולמכור טוב יותר דרך האונליין. מהקמפיינים שבניתי מגיעים אליי 5 מתעניינים רלוונטיים בכל יום וזה ככה כבר שנה שלמה מאז הקורס"
שליו שאול
שליו שאול
בעלת מותג הסרוגים Slav&So ויוצרת סדנאות סריגה
קרא עוד
"יצרתי סדנת סריגה דיגיטלית ולמדתי לבנות תהליך פשוט שמביא אליי 5 קונות חדשות כל שבוע למוצר הזה. אני ממליצה על התכנית הזו בחום לכל עסק שמרגיש שהגיע לתקרת זכוכית בשיווק שלו ורוצה לפרוץ אותה. זה פשוט הציל לי את העסק בתקופה לא פשוטה"
יזהר עומסי
יזהר עומסי
יועץ לימודים וקריירה לצעירים
קרא עוד
"חיפשתי סיסטם שמביא לי לקוחות לבד, בלי שאני צריך להשקיע בשיווק ימים ושעות וזה בדיוק מה שלמדתי לעשות בתכנית של יזמניק. כבר בקמפיין הראשון גייסתי 5 לקוחות. היום, כל מה שאני צריך לעשות זה פשוט להפעיל את "המכונה" ולקבל שיחות עם לקוחות"
הקודם
הבא

עוד וובינר על שיווק? ברצינות?
מה כבר יש לכם לחדש לי?

זו לא הפעם הראשונה שלך, כבר היית בכמה הרצאות או וובינרים ושמעת כל מיני מנטורים למיניהם. אנחנו מבינים את זה, ואנחנו לא הולכים לבזבז לך את הזמן בכל מיני תאוריות, שיטות “סודיות”, והבטחות מוגזמות על איך “רק אם יהיה לך את הדבר האחד הקטן הזה, הכל יהיה אחרת”.

המציאות היא שעסקים זה לא דבר קל.
ושיווק זה לא דבר קל, בטח בדיגיטל.
אחרת, כנראה שלא היית פה.

אז מה יהיה שונה בהדרכה הזו?

אנחנו לא מנטורים, ולא מתיימרים להיות כאלו. אנחנו אנשי פרקטיקה. עבדנו נורא קשה וניסינו המון דברים בשיווק כדי להבין מה עובד ומה לא. אחרי מאות אלפים שהשקענו בפרסום ומעל אלף לקוחות שעבדו איתנו – פיצחנו את זה קודם כל עבור העסק שלנו, ורק אחר כך התחלנו ללוות אחרים.

ובגלל שיוצא לנו ללוות ולראות קמפיינים של עשרות עסקים מסוגים שונים (החל מתזונה, בניית אתרים, נדל”ן, זוגיות, טיפול וכו’)

יש לנו המון תובנות לחלוק איתך על איך אפשר ליצור שיווק שמביא לקוחות באופן קבוע גם בעסק שלך, ב-2020. וזה בדיוק מה שנעשה בהדרכה הזו: נראה לך בדיוק איך אנחנו עובדים, נשתף את כל המספרים והעלויות ונענה על השאלות הכי קשות, בשמחה.

למה אנחנו משתפים את כל התובנות שלנו בחינם בשיעור? נהיה כנים ושקופים לחלוטין: אנחנו רוצים לעזור לכמה שיותר עסקים לפצח את השיווק הדיגיטלי שלהם ולצמוח.

חלק מהצופים שלנו ישמעו את מה שנגיד, יגידו תודה וירוצו להטמיע את זה לבד – זה כבר בפני עצמו עושה לנו טוב על הלב.

וחלק ירצו לקצר את הדרך ויפנו אלינו שנעזור להם בזה. ולכן בסוף ההדרכה נסביר גם איך עובדת תכנית הליווי שלנו ואיך נוכל לעבוד יחד.

השיעור הזה יתאים בעיקר לעסקים מתחום הייעוץ, שירות, אימון וטיפול, שכבר יש להם מוצר/שירות טוב ועושים שיווק כלשהו, אבל מרגישים שהם די משועבדים לשיווק הזה, שהתוצאות לא יציבות ושהם לא בדיוק יודעים מה נכון לעשות ומתי כדי שהדברים פשוט יתקתקו כל חודש כמו שעון.

אם הפסקה האחרונה מתארת אותך, השיעור הזה יעשה לך המון סדר ויחבר לך את כל חלקי הפאזל המפוזרים לתמונה אחת ברורה ובהירה.

מחכים להכיר אותך,
דימה ונופר 🙂

כל הזכויות שמורות לחברת יזמניק בע”מ 2020

.This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc
.Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc

לאן לשלוח לך את ההדרכה?

לאן לשלוח לך את ההדרכה?

אין דבר בעולם הזה שמעצבן אותנו יותר מאנשי שיווק חופרים. מבטיחים לשלוח לך את ההדרכה ותכנים רלוונטיים על שיווק העסק שלך בלבד. בכל שלב תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה שלנו בקליק אחד.